Biuro rachunkowe TOP LINE świadczy kompleksową usługę księgową oraz obsługę kadr i płac dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych, spółek jawnych, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych głównie na terenie Szczecina i okolic. Istnieje również możliwość świadczenia naszych usług dla firm i osób fizycznych z pozostałej części kraju.

Nasze biuro rachunkowe prowadzi księgowość w profesjonalny i rzetelny sposób, a posiadane przez nas ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej gwarantuje, że ponosimy pełną odpowiedzialność za świadczone przez nas usługi.

TOP LINE oferuje swoim klientom umowy o charakterze stałym, realizuje również jednorazowe zlecenia na sprawdzenie księgowe dokumentów. Nasze biuro rachunkowe posiada szeroką ofertę dla każdego rodzaju prowadzonej działalności. Zapewniamy pełen pakiet usług niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania każdej firmy z zakresu małej i pełnej księgowości w rozsądnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładną informacją na temat świadczonych usług przez nasze biuro rachunkowe, cen naszych usług księgowych oraz promocji przygotowanych dla naszych klientów. W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym.Nasze biuro rachunkowe przykłada wielką wagę do ciągłego rozwoju, dlatego na bieżąco poszerzamy naszą wiedzę i kwalifikacje.


prev next